2014.06.11. HungaroSun Gorillák Rugby Club Junior csapat - Esztergomi Vitézek Suzuki junior   28 - 67 | 2014.06.08. Velencei Kék Cápák - Esztergomi Apródok   36 - 26 | 2014.06.07. Fehérvári Vadkanok junior - Esztergomi Vitézek Suzuki junior   19 - 51 | 2014.06.07. Fejér Megyei Rögbi Akadémia Székesfehérvár - Esztergomi Vitézek Suzuki kadett   5 - 21 | 2014.06.07. Testakademia.hu Battai Bulldogok kadét - Kecskeméti ARC kadett   0 - 0 | 2014.06.07. Velence-tavi Rögbi SE junior - HungaroSun Gorillák Rugby Club Junior csapat   20 - 75 | 2014.06.04. Testakademia.hu Battai Bulldogok junior - HungaroSun Gorillák Rugby Club Junior csapat   21 - 41 | 2014.06.04. Kecskeméti ARC junior - Velence-tavi Rögbi SE junior   90 - 12 | 2014.06.01. Esztergomi Apródok - Velencei Kék Cápák   61 - 0 | 2014.06.01. Velence-tavi Rögbi SE junior - Testakademia.hu Battai Bulldogok junior   17 - 7 | 2014.06.01. Testakademia.hu Battai Bulldogok junior - Velence-tavi Rögbi SE junior   12 - 5 | 2014.05.24. Esztergomi Vitézek Suzuki - Kecskeméti ARC   13 - 15 | 2014.05.24. Bulldogok Fekete Sereg - Velencei Kék Cápák   28 - 27 | 2014.05.24. Esztergomi Vitézek Suzuki kadett - Kecskeméti ARC kadett   97 - 0 | 2014.05.24. Esztergomi Vitézek Suzuki junior - Kecskeméti ARC junior   107 - 9 | 2014.05.24. Testakademia.hu Battai Bulldogok junior - Fehérvári Vadkanok junior   25 - 59 | 2014.05.24. Testakademia.hu Battai Bulldogok kadét - Fejér Megyei Rögbi Akadémia Székesfehérvár   6 - 80 | 2014.05.24. HungaroSun Gorillák Rugby Club Junior csapat - Velence-tavi Rögbi SE junior   26 - 0 | 2014.05.17. HungaroSun Gorillák Rugby Club Junior csapat - Fehérvári Vadkanok junior   73 - 52 | 2014.05.17. Ciprus - Magyarország   46 - 13 | 2014.05.15. Kecskeméti ARC junior - HungaroSun Gorillák Rugby Club Junior csapat   7 - 42 | 2014.05.11. Fehérvári Vadkanok junior - Kecskeméti ARC junior   38 - 10 | 2014.05.11. HungaroSun Gorillák Rugby Club - Esztergomi Vitézek Suzuki   7 - 55 | 2014.05.11. Testakademia.hu Battai Bulldogok - Budapesti Exiles RFC   16 - 14 | 2014.05.11. Fejér Megyei Rögbi Akadémia Székesfehérvár - Kecskeméti ARC kadett   100 - 0 | 2014.05.11. Velencei Kék Cápák - Bulldogok Fekete Sereg   26 - 29 | 2014.05.04. Esztergomi Apródok - Bulldogok Fekete Sereg   26 - 0 | 2014.05.04. Kecskeméti ARC - Testakademia.hu Battai Bulldogok   29 - 14 | 2014.05.03. Ausztria - Szlovénia   20 - 8
hirdetés

Kapcsolatok / Contacts Rugby, rögbi, rugby.hu! 7s rugby, Olimpiai Rögbi Olimpiai Rögbi Utánpótlás: Diákolimpia Öregfiúk, OldBoyz, Veteran Rugby SZJA 1% kampány Rögbi képzések, oktatási anyagok Alapíts Új Rögbi Klubot! Egyetemi- Főiskolai Rögbi Bajnokság Érintős / Touch rugby Strand rögbi / Beach rugby Magyar Rögbi Szövetség



Reklámozd a saját oldaladat is

Támogatóink

2011 / 2012 - DHL Extraliga

Rájátszás állása

Utolsó módosítás: 2012-06-10 12:36
Hely Csapat M Gy D V SzP KP PK SzC KC CB VB P
1 Testakademia.hu Battai Bulldogok 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Esztergomi Vitézek Suzuki 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kecskeméti ARC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Budapesti Exiles RFC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HungaroSun Gorillák Rugby Club 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spartans 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Alapszakasz állása

Utolsó módosítás: 2012-06-10 12:36
Hely Csapat M Gy D V SzP KP PK SzC KC CB VB P
1 Esztergomi Vitézek Suzuki 11 9 0 2 504 122 +382 76 15 8 2 46
2 Testakademia.hu Battai Bulldogok 11 7 1 3 339 189 +150 51 27 6 2 38
3 Kecskeméti ARC 11 6 2 3 285 197 +88 41 30 3 0 31
4 Budapesti Exiles RFC 11 4 2 5 166 245 -79 22 37 2 0 22
5 Spartans 10 2 1 7 114 391 -277 18 63 1 0 11
6 HungaroSun Gorillák Rugby Club 10 1 0 9 191 455 -264 33 69 3 1 8
Mérkőzések>>>

Felnőtt korosztály
1992. december 31.-én vagy azelőtt születettek, illetve 17 éven felüliek engedéllyel

Felnőtt bajnokság Extraliga
· létszám: 15 fő
· időtartam: 2*40 perc
· bajnoki forma: 2 fordulós bajnokság + négycsapatos rájátszás

Extraliga
a) 6 csapat körmérkőzéses rendszerben. Őszi – tavaszi lebonyolítás.
b) A csapatok XV fős rögbit játszanak.
c) Az alapszakaszban a csoporton belül 2-2 mérkőzést vívnak egymással, váltott
pályaválasztói joggal.
d) Az alapszakaszban 10 mérkőzést játszanak, bónuszpontos rendszerben.
e) A rájátszás lebonyolításának rendszere:
Az elődöntőket a magasabban csapat pályáján vívják, a következő kiemelés szerint:
Elődöntő 1: alapszakasz 1. helyezett - alapszakasz 4. helyezett
Elődöntő 2: alapszakasz 2. helyezett - alapszakasz 3. helyezett
f) A győztesek kerülnek a döntőbe, a vesztesek a bronzéremért küzdenek.
g) A döntő és a bronzmérkőzés pályáztatott helyszínen kerül megrendezésre.